HERCULES: THE OFFICIAL GAME

HERCULES: THE OFFICIAL GAME
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

HERCULES: THE OFFICIAL GAME ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunudur

HERCULES: THE OFFICIAL GAME Yunan mitolojisinin en büyük kahramanlarından olan Zeus'un oğlu Herkül'ün hikayesini konu alan bir mobil aksiyon oyunudur.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz HERCULES: THE OFFICIAL GAME sinemada gösterime giren Herkül filmi için özel olarak hazırlanmış bir mobil oyun. Blood & Glory, Robocop, Contract Killer, Frontline Commando, Eternity Warriors, Samurai vs. Zombies, Gun Bros ve Dragon Slayer gibi popüler mobil oyunlarıyla tanınan Glu Mobile tarafından geliştirilmiş bir başka eğlenceli oyun olan HERCULES: THE OFFICIAL GAME'de Herkülü kontrol ederek farklı testlerden geçiyoruz ve Antik Yunan'ın en güçlü kahramanları ile karşılaşarak gücümüzü kanıtlamaya çalışıyoruz.

HERCULES: THE OFFICIAL GAME oynanış olarak Blood & Glory oyununda olduğu gibi savunma ve saldırı üzerine kurulu bir oyun. Oyunda belli hareketleri gerçekleştirebilmek için parmağımızı ekranda sürüklememiz veya belli noktalara dokunmamız gerekiyor. Bu işi yaparken ise zamanlamaya dikkat etmemiz gerekli.

HERCULES: THE OFFICIAL GAME göze hoş görünenen yüksek kaliteli grafiklerle donatılmış. Oyunda ilerledikçe kahramanımızı geliştirebilmemize imkan veriliyor. Farklı silahlar ve farklı zırhlar ile kahramanlarımızı kişiselleştirebilmekteyiz.

HERCULES: THE OFFICIAL GAME boş zamanlarınızı eğlenceli bir şekilde değerlendirmenizi sağlayan bir mobil oyun olacaktır.