Hero Forces

Hero Forces
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Hero Forces online olarak oynayabileceğiniz bir mobil aksiyon oyunudur

Hero Forces etrafı mermi gölüne döndürebildiğiniz ve heyecanlı çatışmalara katılabildiğiniz bir mobil aksiyon oyunu olarak tanımlanabilir.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir savaş oyunu olan Hero Forces'da dünyanın zombiler ve canavarlar tarafından istila edildiğine tanık oluyoruz. Dünyayı bu istiladan kurtarmak ve hayatta kalan insanları korumak ise bize düşüyor. Oyuna başlarken kahramanımızı seçiyoruz ve sonrasında silahlarımızı kulanıyoruz. Bu adımdan sonra savaş alanlarına çıkarak zombilerle, canavarlarla ve diğer düşmanlarla çarpışıyoruz.

Hero Forces içerisinde geniş bir cephaneliğe sahibiz. Klasik piyade tüfeklerinin yanısıra pompalı tüfekler, makinalı tüfekler ve roketatarlar gibi ağır silahlar kullanabileceğimiz silahlar arasında. Bu silahları oyunda bölümleri tamamladıkça kazanacağımız parayla geliştirmemize de imkan veriliyor.Oyunu dilerseniz tek başınıza oynayarak senaryo modunda ilerlemeye çalışabiliyor, dilerseniz arkadaşlarınızla birlikte canavarlara karşı savaşabiliyor ya da PvP modunda diğer oyunculara karşı savaşabiliyorsunuz.

Hero Forces'ın grafik kalitesi çok yüksek olmasa da FPS ve TPS türlerini birleştiren oynanışı sizi tatmin edebilir.

YORUMLAR