Heroes of Chaos

Heroes of Chaos
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Heroes of Chaos mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir MMORPG oyunudur

Heroes of Chaos eğer rol yapma oyunlarını seviyorsanız aradığınız eğlenceyi mobil cihazlarınız üzerinde yakalayabilmenizi sağlayan bir MMORPG oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunu olan Heroes of Chaos'da kaosa sürüklenen bir dünyayı kurtarmya çalışan farklı kahramanların yerine geçiyoruz. Ruhlar, yaratıklar ve insanlar denge içinde bu dünyada yaşarken çağlardır uyumakta olan bir karanlık güç uyanıyor ve dengeyi bozuyor. Biz de bu gücü durdurmak için kahramanımızı seçiyoruz. Oyuna başladıktan sonra hedefimizi gerçekleştirebilmemiz için zaman içinde yolculuk etmemiz de gerekiyor.

Heroes of Chaos içinde 3 farklı kahraman seçeneğine sahibiz. Her kahraman sahip olduğu özel savaş yetenekleri sayesinde bize değişik bir oyun tecrübesi yaşatıyor. Kahramanlarımızı oyunda geliştirebilmek, seviye atlamak ve yeni yetenekler öğrenebilmek için görevleri tamamlıyoruz. Dilerseniz diğer oyuncularla birlikte zindanlara girip bölüm sonu canavarlarını kesebiliyor, büyülü silah, zırh ve ekipmanları toplayabiliyorsunuz.

Heroes of Chaos içinde PvP savaşlarına da yer veriliyor. Bu savaşlarda dilerseniz teke tek karşılaşmalar yapabiliyor, dilerseniz takım tabanlı olarak savaşabiliyorsunuz. Oyunun grafik kalitesi tatmin edici seviyede.