Heroes of Might & Magic 3 HD

Heroes of Might & Magic 3 HD
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Heroes of Might & Magic 3 HD klasik strateji oyununun iPad'ler için yenilenmiş halidir

Heroes of Might & Magic 3 HD ilk olarak 1999 yılında çıkış yapan ve milyonlarca oyuncunun gönlünde taht kuran klasik strateji oyunu Heroes of Might & Magic 3'ün günümüz teknolojisine uyumlu hale getirilmiş mobil versiyonu. 

iOS işletim sistemini kullanan iPad tabletler için tasarlanmış olan Heroes of Might & Magic 3 HD'de fantastik bir maceraya katılmaktayız. Oyunda krallığının toprakları şeytani güçler tarafından işgal edilen Kraliçe Catherine Ironfist anavatanını kurtarabilmek için topraklarını birleştirmeli ve ortak bir şekilde bu şeytani güçlere saldırmalıdır. Oyunda kraliçenin Erathia Krallığı'nı geri almak için çıktığı bu serüvene biz de ortak oluyoruz ve heyecan dolu bir yolculuğa atılıyoruz.

Sıra tabanlı strateji türünde bir oyun olan Heroes of Might & Magic 3 HD'de kendi ordularımızı kurarak  7 farklı senaryoda düşmanlarımızla çarpışabilmekteyiz. Ordumuzda yer alan kahramanlarımız ise savaşların gidişatını değiştirebiliyor. Bu kahramanları çeşitli büyülü eşya ve yeteneklerle güçlendirerek onların bütün potansiyellerinden yararlanabilmemiz mümkün. Şehirler kurabilmemiz ve bu şehirleri dilediğimiz gibi yapılandırabilmemiz de mümkün.

Heroes of Might & Magic 3 HD'yi dilerseniz tek başınıza oynayabilirsiniz, dilerseniz aynı tablet üzerinden arkadaşlarınızla oynayabilirsiniz. Oyunda yer alan Skirmish modu bize hızlı karşılaşmalar yapma imkanı da veriyor. Oyunun biraz yüksek fiyatla satılıyor olması dışında herhangi bir eksi puana sahip olduğunu söyleyemeyiz.

 

YORUMLAR