Heroes of Wow 1.0 (ios)

Heroes of Wow

1.0
Heroes of Wow
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Heroes of Wow, sihirli güçlere sahip karakterleri yönettiğiniz beceri oyunu.

Heroes of Wow, sihirli güçlere sahip sevimli karakterleri kontrol ettiğimiz eğlenceli bir mobil oyun. Boş zamanlarda, zamanın geçmek bilmediği durumlarda açıp oynadığınız süre boyunca keyif alacağınız bu yapımda amacınız sihirlerinizi ele geçirmeye çalışan şeytani güçlerden korunmak.

Hem iPhone hem de iPad’de rahat oynanış sunan beceri oyununda ormanın içerisinde tek gözlü kötü güçlere takılmadan mümkün olduğunca ilerlemeye çalışıyorsunuz. Oyunun başlarında sihirli güçlerinizi alıp barış içinde yaşadığınız dünyayı etkileri altına almak isteyen bu güçlerden kolaylıkla kaçabiliyorsunuz. Sabit durduklarından yanlarından sıyrılmanız kolay oluyor. Ancak biraz ilerleyince hareketlenmeye başlayıp sizi kıstırmak için ellerinden geleni yapıyorlar. Bu noktada refleksleriniz devreye giriyor.

Yüksek kalitede görsellerinin yanı sıra tek dokunuş kontrol sistemine sahip olmasıyla küçüklerin de keyif alarak oynayacağı oyunda yükseldikçe topladığınız puanlarla yeni karakterleri oyuna dahil edebiliyorsunuz.

YORUMLAR