Hipmunk Hotels & Flights 3.3.4 (ios)

Hipmunk Hotels & Flights

Hipmunk Hotels & Flights
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iOS cihazlarınızda kullanabileceğiniz otel ve uçak rezervasyon uygulamasıdır.

Sık sık seyahate çıkıyorsanız otel ve uçak rezervasyonu yaptırmak bir süre sonra işkence gibi gelebilir. Ama artık bunu keyifli bir hale getirmek Hipmunk'ın iOS mobil uygulaması ile mümkün. Hoş arayüzü ile kolayca kullanabileceğiniz uygulama ile otel ve uçak rezervasyonlarınızı yaptırabilirsiniz.

Uygulama ile otelleri karşılaştırabilir, en ucuz ve en iyi otellere bakabilir, otellerin özelliklerine göz atabilirsiniz. Ayrıca son dakika rezervasyonu yaptırmanız gerektiğinde gecelik indirimlerden yararlanabilirsiniz. Yine otellerin önemli yerlere uzaklıklarını görebilir kararınızı ona göre verebilirsiniz. Uygulamanın TripAdvisor ile olan bağlantısı sayesinde insanların yorumlarına göz atabilir, böylece yanlış kararlar vermekten kaçınabilirsiniz.

Ayrıca uygulamanın uçuş rezervasyonu özelliği size sadece seçtiğiniz tarihlerdeki uçakları göstermez, aynı zamanda uçuş sürelerini, aktarmaları, fiyatlarını da gösterir. Direk uygulama üzerinden rezervasyon yaptırma seçeneği de size zaman kazandırır.

Eğer sık yolculuk yapıyorsanız bu uygulamayı indirip denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR