Hopeless: The Dark Cave

Hopeless: The Dark Cave
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Hopeless: The Dark Cave, iOS cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz, aksiyon dozu yüksek bir oyun.

Hopeless: The Dark Cave, aksiyon odaklı oyunlar oynamaktan keyif alan iPhone ve iPad sahiplerinin hoşuna gidebilecek bir yapım. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyunda birbirinden sevimli karakterlerin canavarlarla yaşadıkları çatışmalara tanık oluyor ve rakiplerimizi yenmek için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz.

Oyuna girdiğimizde dikkatlerimizi ilk olaran çeken şey karakterlerin tiplemeleri oluyor. Minik yağ parçalarını andıran bu karakterler her nedense kendilerinden daha büyük ve acımasız canavarlar ile çatışmaya tutuşuyorlar. Bizim amacımız da güçlü silahları kullanarak söz konusu bu canavarları alt etmek. Bu noktada kullanabileceğimiz çok sayıda silah çeşidi sunuluyor. Pompalı tüfekler, dinamitler, tabancalar ve alev silahları gibi yıkım gücü yüksek silahlardan birisini seçerek savaşa başlıyoruz.

Oyunda gelişmiş bir upgrade sistemi yer alıyor. Kazandığımız puanları kullanarak sahip olduğumuz silahları güçlendirebiliyor ve çok daha güçlü olmalarını sağlayabiliyoruz.

Hopeless: The Dark Cave'in en iyi yanı sonu gelmeyen bir oyun yapısına sahip olması. Oyunda sürekli olarak çatışma halindeyiz ve canavarların ardı arkası kesilmiyor. Bu da oyunu daha uzun süre boyunca oynayabilmemize imkan sağlıyor.

YORUMLAR