Horn

1.7
Horn
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Horn inanılmaz bir kaliteye sahip bir macera oyunudur

Horn eşsiz bir hikayeye, konsol oyunları kalitesindeki grafiklere ve aşırı eğlenceli bir oynanışa sahip bir aksiyon oyunudur.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone ve iPad'leriniz üzerinde oynayabileceğiniz bir mobil oyun olan Horn derin bir hikayeyi güzel grafikler ve rahat bir oynanışla birleştirmekte. Oyunda bir köyün demir ustasının asistanı olan Horn adlı genç kahramanımızın hikayesi konu alınıyor. Horn bir sabah uyandığında köyünün büyük, fantastik ve kimi zaman da komik yaratıklar tarafından istila edildiğine şahit oluyor. Bir süre sonra ise bu yaratıkların köyün sakinleri ve köyde yaşayan hayvanlar olduğu ve bir lanet nedeniyle bu hale geldikleri anlaşılıyor. Bu yaratıkları gerçek hallerine dönüştürebilecek tek kişi ise kahramanımız Horn'dur. Horn bu inanılmaz macerasında oldukça geveze, aksi bazen de hiç işbirlikçi olmayan fantastik bir yaratığı yardımcısı olarak yanına alıyor. Maceraları süresinde Horn yardımcısıyla birlikte bazen kılıcını, bazen tatar yayını, bazen de güvenilir borazanını kullanarak farklı düşmanlarının karşısına çıkıyor, gizemli toprakları keşfediyor ve lanetin arkasındaki sır perdesini aralamaya çalışıyor.

Horn oldukça gelişmiş grafiklerle donatılmış bir oyun. iPhone veya iPad'iniz üzerinde resmen bir konsol oyunu oynuyormuşsunuz havası yaşatan oyun sürükleyici hikayesiyle kısa sürede favoriniz olacak. Oyunun dokunmatik dostu yakın dövüş ve mesafeli savaş sistemi size rahat bir oyun tecrübesi sunmakta. Farklı fantastik dünyalar, farklı yaratıklar ve boss savaşları sunan oyun kesinlikle denenmeyi hakediyor.