Hot or Not! 2.4.1 (ios)

Hot or Not!

Hot or Not!
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Hot or Not, kimliğinizi ortaya çıkarmadan etrafınızdaki kişilerle birbirinizi etkileyebilmenizi sağlayan eğlenceli ve ücretsiz bir iOS sosyal ağ uygulamasıdır.

Hot or Not, sosyal ağ uygulamalarına yeni bir bakış açısı kazandıran farklı ve ücretsiz bir uygulama. Diğer sosyal ağ uygulamalarından farklı olarak, kullanıcılar diğer kullanıcıları arkadaş listelerine ekleyemiyor.

Uygulama, yakın çevrenizdeki kişiler ile kimliğinizi açığa çıkarmadan etkileşime geçebilmenize olanak sağlıyor. Örneğin, kimliğinizi göstermeden bir kişiyi beğendiğiniz ve bu kişide sizi beğenirse, uygulama otomatik olarak her iki tarafa da bildirim göndererek tanışma şansı oluşturuyor. Tanışma fırsatını yakaladıktan sonra birbiriniz ile sohbet ederek tanışabilir ve etkileyebilirsiniz. Fakat beğendiğiniz kişiler aynı şekilde sizi beğenmezler ise konuşamıyorsunuz ve kimliğiniz gizli kalıyor.

Uygulama marketlerinde en çok tercih edilen sosyal ağ uygulamalarından biri olan Hot or Not, kullanıcıların birbirlerini beğenmelerine ve kendilerini tanıtarak karşısındakileri etkileme şansı veriyor. Utangaç olmanız için hiçbir neden yok. Sadece yakın çevrenizdeki kişileri beğenerek onlarında sizi beğenmesi durumunda muhabbet ve sohbet ederek yeni arkadaşlar edinebilirsiniz. Beğendiğiniz kişiler sizi beğenmese bile herhangi bir problem olmayacaktır. Çünkü kimliğiniz bu durumda ortaya çıkmayacaktır.

Ücretsiz olarak indirerek kullanabileceğiniz Hot or Not uygulamasını mutlaka denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR