hundred

hundred
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    8

  • Üretici

    dedeGames

Görsel hafızanıza güveniyorsanız, bu mobil oyun tam size göre!

hundred, iOS platformunda görsel hafıza testine dayanan yerli yapım bulmaca oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Görsel hafızanızı test edebileceğiniz basit oynanış dinamiklerine sahip, tek dokunuş yenilikçi kontrol sistemiyle gelen süper eğlenceli, oynaması keyifli bir mobil oyun. Zorluk düzeyi gittikçe yükselen harika 100 bölüm sunuyor. Tabii ki; final bölümünü görmek çok kolay değil. Görsel hafıza testine hazır mısınız?

İlk olarak iOS platformunda ücretsiz indirilmeye açılan minimalist bulmaca oyunu hundred, görsel hafızasına güvenen her yaştan mobil oyuncuya açık. Diğer görsel hafıza testine sokan mobil oyunlardan farklı birçok özelliği mevcut. Belli süreliğine açılıp kapanan kutucukları belli bir düzende açmak zorunda olmamak, kutucukların her seferinde yer değiştirmesi, heyecanı artırırken strese sokan süre ve hamle sınırının olmaması, zorluk seviyesinin dozunda artırılması (3x3 ile başlıyor), hepsinden güzeli internetsiz (offline) oynamaya izin vermesi ile benzerlerinden ayrılıyor.

Diğer ücretsiz bulmaca oyunlarının aksine reklamsız oynanış sunan hundred, toplam 100 bölümden oluşuyor. Bölüm sayısı az gelebilir lakin oynamaya başladığınızda yeterli olduğunu göreceksiniz. Unutmadan, yanlış kutucuğa dokunursanız başa dönüyorsunuz. Bu noktada kutucukların yer değiştiğini hatırlatmak gerek. Yani; yerlerini hafızaya atıp hızlı hızlı ilerleyip bitirme şansınız yok ki; bu, güzel düşünülmüş.

YORUMLAR