Hungry Shark World 1.0.4 (ios)

Hungry Shark World

Hungry Shark World
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    1,130

  • Üretici

    Ubisoft

Hungry Shark World mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir köpekbalığı oyunudur

Hungry Shark World mobil cihazların en beğenilen ve en çok oynanan oyun serileri arasında yer alan Hungry Shark serisinin son oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir köpek balığı oyunu olan Hungry Shark World kısa sürede bağımlılığa dönüşebilen bir oyun yapısına sahip. Hungry Shark World'de hikaye serinin bir önceki oyunu olan Hungry Shark Evolution'ın kaldığı yerden devam ediyor. Yeni oyunumuzda köpek balıklarımız geri dönüyorlar ve bu sefer açlıktan dünyanın farklı yerlerindeki denizlere yolculuk ediyorlar. Biz de köpek balığımızla bu denizlerde beslenme çılgınlığımızı başlatıyoruz.

Hungry Shark World'de bizi yeni avlanacak yeni mekanlar, yeni köpek balığı türleri ve yeni av türleri bekliyor. Denizde ve hatta karada ve havada avlandığımız oyunda balıkların yanısıra kuşları ve insanları yiyebiliyoruz. Oyundaki temel amacımız köpek balığımız açlıktan ölmeden önce yiyebildiğimiz kadar yiyeceği midemize indirmek. Oyunda ilerledikçe köpek balığımız açlığını giderebilmek için daha çok yemek zorunda kalıyor. Bu nedenle avlanmak için oyun haritası üzerinde tehlikeli yerleri keşfetmemiz gerekiyor.

Hungry Shark World'de köpek balığımızı besledikçe gelişiyor, seviye atlıyor ve daha büyük hale geliyor. Köpek balığımız maksimum seviyeye ulaştığında ise daha büyük köpek balığı türlerinin kilidini açabiliyoruz. 17 köpek balığı türüne yer veren oyunda 3 farklı yerde avlanmaya çıkıyoruz.

Hungry Shark World'ün grafikleri renkli ve oldukça yüksek kaliteye sahip. Konsol kalitesindeki grafikleri hızlı ve heyecanlı bir oynanışla birleştiren Hungry Shark World, kaçırmamanız gereken bir mobil oyun olarak tanımlanabilir.

ARTILAR

Yeni köpek balığı türleri

Farklı haritalar

Yüksek kaliteli grafikler

Hızlı ve heyecanlı oynanış

EKSİLER

YORUMLAR