Hyspherical 1.0.1 (ios)

Hyspherical

Hyspherical
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Hysperical özellikle el ve göz koordinasyonu gerektiren oyunlardan hoşlanan oyunseverlere hitap eden eğlenceli bir beceri oyunudur.

Hysperical temel olarak reflekslerine ve hesaplama yeteneklerine güvenen oyuncuların becerilerini test edebilecekleri keyifli bir oyun.

Ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu oyundaki temel amacımız birbiriyle kesişmiş bir halde dönen dairelerin üstüne top yerleştirmek. Yerleştirdiğimiz toplar dairelerle birlikte dönmeye başlıyor. Bu noktada dikkat etmemiz gereken şey ise koyduğumuz topların asla birbirleriyle temas etmemesi. Eğer birbirlerine değecek olurlarsa yok oluyorlar ve yeni baştan yerleştirmek zorunda kalıyoruz.

Bu tarz oyunlarda görmeye alıştığımız gibi Hysperical’da da bölümler kolaydan zora doğru sıralanmış. İlk bölümler daha çok alıştırma havasında geçiyor. İkinci ve üçüncü bölümde ise oyun gerçek yüzünü göstermeye başlıyor. Grafik olarak oyu sade ve mütevazi bir çizgide ilerliyor. Göz yormuyor fakat bekleneni de vermekten geri kalmıyor.

Kısacası Hysperical hem refleks hem de hesaplama becerileri üzerine kurulu keyifli bir oyun. Tüm iOS cihazlara ücretsiz olarak indirilebiliyor olması da en büyük avantajı.

YORUMLAR