iHorse Racing 2.07 (ios)

iHorse Racing

iHorse Racing
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iHorse Racing, iOS cihaz sahibi kullanıcıların tam anlamıyla bir at yarışı oyunu oynaması için geliştirilen eğlenceli ve ücretsiz bir iOS oyunudur.

iHorse Racing, iPhone ve iPad'leriniz üzerinde oynayabileceğiniz en detaylı ve kapsamlı at yarışı oyunudur. Yarışlardan, bakıma, antremandan hocalığa kadar at yarışları ile ilgili her türlü detayı içinde barındıran oyunda Dünya genelinde en iyi at ve jokeyleri bulacak ve yarışlara katılacaksınız.

Oyunu indirmek tamamen ücretsiz. Fakat oyun içerisinde kredi satın alarak oyunda daha hızlı gelişebilir ve daha iyi eşyalar alabilirsiniz.

Yarışlarda atınızı tamamen siz kontrol ederek yönetebilirsiniz. Farklı grup yarışlarına katılarak yarış ödülleri kazanmaya çalışmalı ve böylece en iyi at yarışçıları arasına girmeniz gerekiyor. Oyunun en güzel yanlarından bir tanesi, sade bir at yarışı oyunu olmamasıdır. At yarışları ile ilgili tüm detayları içerisinde barındıran oyunda, at bakımı, at eşyaları, yarışlar, dünya jokey sıralaması, at antremanları ve benzeri bir çok detay bulunuyor. Popüler futbol menajerlik oyunları gibi at menajerliği yapacağınız oyunda zaman su gibi akıp gidebilir.

Grafiksel anlamda oyuncuların ilgisini çekecek seviyede diyebilirim. Özellikle yarışlardaki gerçekçilik açıkcası söylemek gerekirse beklediğimden çok daha iyi. Mobil dünyada oyun grafikleri her zaman beklendiği gibi çıkmayabiliyor malesef. Bu nedenle oyun denemeleri öncesinde beklentilerimi hep düşük tutarımki, iyi çıkması durumunda çok daha fazla sevineyim. Size de aynı yöntemi öneririm.

At yarışlarına ve menajerliğe ilginiz varsa, iHorse Racing iPhone ve iPad'leriniz üzerinde kesinlikle bulunması gereken oyunlardan bir tanesidir.

YORUMLAR