İlaç Takip Sistemi Mobil 1.1 (ios)

İlaç Takip Sistemi Mobil

1.1
İlaç Takip Sistemi Mobil
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    127

  • ÜRETİCİ

    Tiga Bilişim

İlaç Takip Sistemi Mobil, Sağlık Bakanlığı'nın ilaç takip sistemini kullanarak iPhone ve iPad'lerinizden ilaçları sorgulatıp detaylı bilgilere ulaşabileceğiniz ücretsiz bir iOS uygulamasıdır.

İlaç Takip Sistemi Mobil, kullandığınız ilaçların kutuları üzerinde bulunan kare kodu okutarak sorgulatabileceğiniz ve bu şekilde ilaçların sisteme kayıtlı olup olmadığını görebileceğiniz yararlı bir uygulamadır. Aynı zamanda uygulamayı kullanarak ilaçlar hakkında detaylı bilgilere de ulaşabilirsiniz.

Uygulamayı ücretsiz olarak indirdikten sonra ilaçların sisteme kayıtlı olup olmadığını görebilir, toplatılma kararı çıkıp çıkmadığını kontrol edebilir ve son kullanma tarihi ile ilgili doğru bilgilere ulaşabilirsiniz.

Sağlık herşeyden çnce gelir. Bu nedenle aldığınız ilaçların kutularında bulunan kodları bu uygulama ile kolayca sorgulatmanızı tavsiye ederim. Türkiye'de bulunan tüm ilaçların üretim ve ithalat bilgilerini içeren uygulama sayesinde sahte ve kaçak ilaçları kolayca tespit edebilirsiniz.

Sade ve modern bir arayüze sahip olan uygulamayı kullanırken herhangi bir problem yaşamazsınız. Uygulama üzerinde sorgulama yaptığınız ilaçların herhangi bir problemi varsa direkt uygulama üzerinden şikayette bulunabilmeniz ise uygulamanın en güzel özelliklerinden bir tanesidir.

YORUMLAR