Incredible Toys

Incredible Toys
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Incredible Toys hem sonsuz koşu hem de kule savunma gibi farklı oyun türlerini başarıyla kombine ediyor.

Incredible Toys, hem iPhone hem de iPad cihazlar üzerinde oynayabileceğimiz keyifli ve ilginç bir oyun. Hem sonsuz koşu hem de kule savunma oyunu dinamiklerini bir araya getiren Incredible Toys'da durdurak bilmeden saldıran düşmanlara karşı elimizdeki birimleri kullanarak karşı koymaya çalışıyoruz.

Oyuna ilk girdiğimizde sanki sonsuz koşu oyunu oynuyormuş izlenimine kapılıyoruz. Üç şeritli parkurda ilerleyen karakterlerimizin önüne çıkan düşman birimlerini engelleyebilmek için etkili saldırılar düzenlememiz gerekiyor.

Hızlı dokunuşlar ile koşan askerlerimizin ilerledikleri şeridi değiştirebiliyoruz. Düşman birimlerini yok ettikçe kazandığımız puanları birimlerimize yeni silahlar, yetenekler ve aksesuarlar eklemek için kullanabiliyoruz.

Oyundaki atmosfer hoşumuza giden unsurlardan bir tanesi. Oyuncaklardan oluşan bu fantastik dünyada karşımıza çıkan her detay üzerine kafa yorulmuş. Buna ek olarak birimlerin savaşırken sergiledikleri hareketler de son derece canlı animasyonlar eşliğinde ekrana yansıtılıyor. Eğer sonsuz koşu ve kule savunma türü oyunlardan keyif alıyorsanız Incredible Toys beklentilerinizi büyük ölçüde karşılayacaktır.

YORUMLAR