Infectonator Hot Chase 1.3.4 (ios)

Infectonator Hot Chase

Infectonator Hot Chase
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    13

  • Üretici

    Armor Games

Infectonator Hot Chase eğlenceli bir mobil zombi oyunudur

Infectonator Hot Chase alışılmıştan bir hayli farklı bir yapıya sahip olan bir mobil zombi oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir beceri oyunu olan Infectonator Hot Chase'de bizi alternatif bir zombi hikayesi bekliyor. Normalde zombi oyunlarında elimize silah alırız ve toplu zombi kıyımları yaparız. Fakat bu oyunda zombileri avlamak yerine zombilerin yerine geçiyoruz ve bir zombi olmanın ne kadar eğlenceli bir şey olduğunu tecrübe ediyoruz. Oyundaki temel amacımız ise yoldaki insanları yakalayarak zombiye dönüştürmek ve zombi ordumuza dahil etmek.

Infectonator Hot Chase bir sonsuz koşu oyunu ile Flappy Bird'ün karışımı olarak tanımlanabilir. Oyuna tek bir zombi ile başlıyoruz ve yolda koşarken insanları yakalamaya çalışıyoruz. Isırdığımız insanlar zombiye dönüşüyor ve ordumuza katılıyor. İnsanları ısırdıkça ordumuz gelişiyor. Fakat canımız sürekli azaldığı için zombimiz giderek zayıflıyor ve yavaşlıyor. Isırdığımız insanlar canımızı tazeliyor ve düşen hızımızı artırıyor. Oyunda bir yandan insanları ısırmaya çalışırken diğer yandan arkamızdan gelen arabalardan ve önümüzdeki engellerden kaçmaya çalışıyoruz. Zombilerimizi yolda ekrana dokunarak kontrol ediyoruz.

Infectonator Hot Chase eğer 8 bit grafiklere ve müziklere sahip retro tarzdaki oyunları seviyorsanız hoşunuza gidebilir.

YORUMLAR