Infinity Blade 2

Infinity Blade 2
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Infinity Blade 2 yüksek grafik kalitesiyle öne çıkan bir aksiyon oyunudur

Infinity Blade 2 birçok farklı kaynak tarafından incelenerek en iyi iOS oyunları arasında gösterilmiş olan başarılı bir aksiyon oyunudur.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone ve iPad'lerinizde oynayabileceğiniz bir mobil oyun olan Infinity Blade 2'de maceraya ilk oyunun sonunda kaldığımız yerden devam ediyoruz. Hatırlanacağı üzere ilk oyunda kahramanımız insanlık üzerinde büyük tehdit oluşturan Tanrı Kral'ı yok etmiş ve insanlığı kurtarmıştır. Bu işi efsanevi güçlere sahip bir kılıç olan Infinity Blade yardımıyla gerçekleştiren kahramanız için artık bu kılıcın arkasındaki sır perdesini çözme zamanı gelmiştir. Biz bu görevinde kahramanımıza yardımcı oluyoruz ve farklı dünyaları ziyaret ederek heyecan dolu bir maceraya adım atıyoruz.

Infinity Blade 2 oldukça yüksek grafik kalitesiyle öne çıkan bir mobil oyun. Unreal Engine oyun motoru kullanılarak geliştirilen oyun hem karakter grafiklerinde hem de binalar gibi çevresel yapılarda büyük başarı yakalamakta. Serin ikinci oyununda oynanış olarak da güzel yenilikler mevcut. Oyunda farklı silah setleri kullanarak farklı şekillerde oyunu oynayabiliyoruz. Dilersek 2 elimiz ile kullanacağımız devasa bir silah alabiliyoruz, dilersek her elimize farklı bir silah seçebiliyoruz veya defansif ağırlıklı oynamak için kılıç ve kalkan kullanabiliyoruz.

Infinity Blade 2 farklı temaya sahip mekanları ziyaret etmemize de imkan tanımakta.

YORUMLAR