Infinity Blade

Infinity Blade
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Infinity Blade, teknolojik olarak üstün, oynanış olarak derin ve eğlenceli, ödüllü bir iOS oyunudur.

Infinity Blade, teknolojik yeteneklerini hack and slash ve RPG karışımı oyun sistemiyle çok iyi bir şekilde birleştiren, aralarında Apple tasarım ödülünün de olduğu çok sayıda ödül kazanmış bir iOS oyunudur.

Unreal Engine 3 grafik motoru ile geliştirilmiş Infinity Blade iOS cihazlar için inanılmaz bir görsel kalite sunmaktadır. Oyunun hikayesi Tanrı Kral'ın karşısına insanlara özgürlük kazandırmak için çıkan kahramanımızı konu alıyor. Tanrı Kral bilinmeyen zaman dilimlerinden itibaren ölçülemez güçleri ve demir yumruğu ile hüküm sürmektedir. Biz ise kahramanımızın yanında yer alarak Tanrı Kral'ın titanları ile karşılaşmak için Dark Citadel'e yolculuk yapmalı ve en sonunda Tanrı Kral'ın kendisi ile yüzleşmeliyiz. Ancak bu şekilde hakkımız olan özgürlüğü karanlık karşısında üstün kılabilir ve insanlığa yardımcı olabiliriz.

Infinity Blade kılıçların ve kalkanların konuştuğu, dev canavarlarla yüzleştiriğimiz oldukça eğlenceli bir dövüş oyunudur. Farklı saldırı şekillerini ve büyülerini kullanabişlmenin yanında güçlü düşmanlarımızın ataklarından stratejik olarak kaçabiliyor, kalkanımızla bu atakları savuşturabiliyoruz. Bu hareketleri kolayca gerçekleştirebilmemizi sağlayan oyun kontrolleri eğlencemizi baltalamıyor ve dövüşlerin akıcı geçmesini sağlıyor.

Infinity Blade derin RPG elementlerine sahiptir. Kahramanımız için birçok fakrlı kılıç, kalkan ve zırh seçenekleri ve büyülü eşyaları oyunda yer almakta. Bunun yanında seviye atladıkça karakterimizin sağlık, güç ve büyü gibi yeteneklerini geliştirebiliyoruz. Oyunun bir diğer güzel yönü de oldukça detaylı olarak tasarlanmış 3 boyutlu ortamlarda bu silah ve ekipmanları keşfetme imkanı sunmasıdır. Birçok farklı hazinenin yer aldığı kale, şato ve kule gibi yapılar oyunda yer alırken devasa düşmanlarımızın etkileyici grafikleri oyunun kalitesini arttırıyor.

YORUMLAR