Infinity Danger

Infinity Danger
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Infinity Danger, silahlarla donatılmış bir gemiyi yok etmeye çalışacağınız heyecanlı ve eğlenceli bir iOS aksiyon oyunudur.

Infinity Danger, yüksek teknolojiye ve birbirinden güçlü silahlara sahip ana gemiyi yok etmeye çalışacağınız heyecanlı ve aksiyon dolu iOS oyunlarından bir tanesidir. Aksiyon oyunları kategorisinde yer alan diğer oyunlara göre daha farklı olan Infinity Danger içerisinde bölüm sonu canavarları ile karşılaşarak onları yok etmelisiniz.

Bildiğimiz bölüm sonu canavarlarına göre çok daha zor ve hassas olarak tasarlanan gemiler, uyguladığınız taktiklere göre karar verebiliyor. Örnek vermek gerekirse, geminin merkezi yerine silahlarına saldırırsanız bir sonraki bölümde daha fazla silah dolu bir canavar ile karşılaşıyorsunuz. Eğer silahlar yerine geminin merkezine saldırılarınızı gerçekleştirirseniz, bir sonraki bölümde geminin ana merkezi daha fazla korunma altında gelecektir. Hassas ve akıllı oyun yapısı ile oynadıkça bağımlılık sağlayan Infinity Danger, iOS cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz en iyi aksiyon oyunlarından bir tanesidir.

Oyunun eksi yönlerine bakacak olursak, kontrol mekanizması biraz geliştirilebilir. Oyuncular kontrol mekanizması yüzünden problem yaşayarak oyun içinde problem yaşayabilir. Bu nedenle biraz geliştirilmesi gerekiyor. Ayrıca oyun içerisinde her ne kadar savunma sistemi farklı olsada sürekli aynı canavar ile savaşıyorsunuz. Fakat her bölüm farklı savunma mekanizması ile karşınıza çıkıyor.

Genel olarak heyecanlı ve eğlenceli yapısı ile oyuncuların beğenisini kazanan Infinity Danger'ı iPhone ve iPad'leriniz üzerinde oynayabilmek için 0.99 Dolar karşılğında satın alabilirsiniz.