Into the Dim 1.0 (ios)

Into the Dim

1.0
Into the Dim
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Into the Dim, retro görselleri ve ses efektleriyle dikkat çeken rpg macera oyunu.

Into the Dim, eski atari oyunlarını anımsatan görselleri ve ses efektleriyle dikkatimizi çeken rol yapma macera oyunu. iOS platformuna özel çıkan oyunda çocuk ve onun sevimli köpeğiyle gizemli bir maceranın içerisine sürükleniyoruz.

Başında saatler geçirdiğimiz atari oyunlarının kalitesinde ufak boyutlu bağımlılık yapıcı yapımlara mobil platformda sık rastlar olduk. Görsel anlamda günümüz teknolojisini yansıtmayan ancak nostalji yaşattığından beğenilen yapımlar farklı türlerde karşımıza çıkıyor. İlk iPhone ve iPad’de oynanabilir olan Into the Dim de gerek görselleriyle gerek ses efektleri ve müzikleriyle bizi eskilere götürmeyi başarıyor.

Oyunda yaratıklarla ve türlü tuzaklarla dolu bir labirentin içerisinde dolaşıyoruz. Ne olduğunu anlamadan köpeğimizle birlikte bulunduğumuz tehlikelerle dolu labirentte son derece temkinli şekilde ilerleyerek çıkış yolunu bulmaya çalışıyoruz. İlerlerken karşımıza çok sayıda yaratık çıkıyor ve etrafımızı bir anda saran yaratıkları atlatmanın tek yolu silahımızı kullanmak. Lakin silahımızda sınırlı mermi bulunduğundan kolay kolay harcamamamız gerekiyor. Daha da kötüsü sürekli hareket etme şansına sahip değiliz. Yani sıra tabanlı oynanış hakim. Bu noktada da bir sonraki adımınızı atmadan önce iki kez düşünmeniz önem kazanıyor.

YORUMLAR