Ire:Blood Memory 1.0.11 (ios)

Ire:Blood Memory

Ire:Blood Memory
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ire:Blood Memory güzel grafiklerle donatılmış bir aksiyon RPG oyunudur

Ire:Blood Memory, RPG oyunlarında özlenen karanlık atmosferi başarılı bir şekilde yaşatabilen bir mobil aksiyon RPG oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Ire:Blood Memory'de cehennemin kana susamış hizmetkarlarıyla yüzleşen bir kahramanı yönetiyoruz. Oyunumuzun geçtiği fantastik dünya kaosa sürüklendiğinde cehennemi dünyadan ayıran sınırlar yok edilmiştir. Bunun sonucu olarak da cehennemdeki kötülük dünyaya akmaya başlamıştır. Bu kötülüğü durdurmak için kahramanımızı seçiyoruz ve biz de böylece oyuna dahil oluyoruz.

Ire:Blood Memory, Diablo tarzı hack and slash mekaniklerine sahip olan bir oyun. Gerçek zamanlı savaş sistemine sahip olan Ire:Blood Memory benzerlerinden içerdiği vahşet ile ayrılıyor. Oyun boyunca birçok kanlı sahneye tnaık olabilirsiniz. Kuvvetli yaratıkların ve bölüm sonu cavanarlarını ölümcül sonlar ile yok etmek keyif verici olabiliyor. Eğer ortalığı kan gölüne çevirmek isterseniz Ire:Blood Memory güzel bir seçim olabilir.

Ire:Blood Memory koyu tonların hakim olduğu grafiklere sahip. Oyunun tek eksi yönü üse yüksek uygulama içi satın alma işlemi fiyatları.

YORUMLAR