Iron Desert 1.0.0 (ios)

Iron Desert

Iron Desert
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Iron Desert ücretsiz olarak indirebileceğiniz son derece heyecanlı bir savaş oyunudur.

Iron Desert tablet ve akıllı telefonlarınız üzerinde oynayabileceğiniz eğlenceli bir savaş oyunudur. Çapraz platform desteği sayesinde oyunu farklı işletim sistemi kullanan oyuncularla birlikte oynayabiliyor ve kendi cihazlarınız arasında sorunsuz bir şekilde senkronize edebiliyorsunuz.

Aksiyon dolu ve zorlu savaşlara katılarak düşmanlarımızı yenmeli, ekonomik kaynaklarımızı güçlendirerek ordumuzu genişletmeliyiz. Ancak bu sayede daha güçlü düşmanları yenebiliriz. Her yaştan oyuncuya hitap eden içeriğiyle Iron Desert, strateji ve savaş türü oyunlar onamaktan keyif alanlar için ideal bir seçenek.

Oyundaki kontroller son derece basit. Ekrana dokunarak komut verebiliyor, bina inşası başlatabiliyor ve birliklerimizi yönetebiliyoruz. Bu tarz oyunlarda görmeye alıştığımız satın alma seçenekleri bu oyunda da mevcut. Gelişmiş grafiklerle birlikte oyuna farklı bir hava katan ses efektleri de dikkati çeken noktalar arasında yer alıyor.

Genel çerçeveden bakacak olursak Iron Desert son derece keyifli bir savaş oyunu. En önemli özelliği de tamamen ücretsiz olarak indirilebiliyor olması.

YORUMLAR