Iron Knights

Iron Knights
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Iron Knights bolca aksiyon içeren bir rol yapma oyunudur

Iron Knights mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz ve boş zamanlarınızı güzel bir şekilde değerlendirmenize yardımcı olacak bir mobil rol yapma oyunudur.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza veya iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir aksiyon RPG oyunu olan Iron Knights'da ihanete uğrayan fantastik bir imparatorluğun hikayesi konu alınıyor. Armross İmparatorluğu çağlar boyunca barış içerisinde yaşamıştır ve düzenin simgesi olmuştur; fakat herşey baş papaz Balmostat'ın karanlığa teslim olmasıyla değişmiştir. Balmostat dünyaya açılan geçitler açarak karanlık kral Maggedron'un ve istilacı ordularının Armross İmparatorluğu'nu işgal etmesine neden olmuş ve imparatırluğu kaosa sürüklemiştir. Biz kaos içerisindeki bu dünyaya dahil oluyoruz ve karanlık kralın bütün ölümlüleri kölesi yapmasına engel olmaya çalışıyoruz.

Hack and Slash mekaniklerine sahip olan Iron Knights'da zindanlara inerek birçok farklı şeytani yaratıkla karşılaşmaktayız. Bunun yanında bölüm sonu canavarları da bizleri bekliyor. Oyunda tek bir kahramanı yönetirken yanına yardımcılar alabilmekteyiz. Bu yardımcılar ise özel yeteneklere sahipler ve savaşların gidişatını değiştirebilmekteler. 200'ün üzerinde farklı yardımcı kahramana yer veren Iron Knights bu konuda oyunculara bolca seçenek sunuyor.

Iron Knights'ın grafikleri oldukça şatafatlı. Özellikle kombolarımızın görsel efektleri göz alıcı seviyede. Bunun yanında aydınlatmalara da özen gösterilmiş. Farklı oyun modlarına da sahip olan Iron Knights sizi uzun süre eğlendirebilecek bir mobil oyun.

YORUMLAR