Iron Maiden: Legacy of the Beast 1.01 (ios)

Iron Maiden: Legacy of the Beast

Iron Maiden: Legacy of the Beast
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Iron Maiden: Legacy of the Beast, İngiliz heavy metal grubunun iOS platformuna çıkan resmi mobil oyunu.

Iron Maiden: Legacy of the Beast, İngiliz heavy metal grubu Iron Maiden’ın mobil platforma çıkmış resmi oyunu ve iOS cihazlarda da ücretsiz indirilmeye sunulmasıyla hayranlarını sevindiriyor. Popüler grubun albüm kapaklarını süsleyen, farklı formlarda karşımıza çıkan maskotu Eddie’nin yerine geçerek evreni kurtarmak adına ruhumuzun paramparça kalıntılarını bir araya toplamaya çalıştığımız oyunda farklı stratejiler uygulayarak karşımıza çıkan yaratıkların ruhlarını alarak güç topluyoruz.

Iron Maiden’ın yayınlanmayan ve oyun için özel olarak hazırlanmış müzikleri eşliğinde kötülüğün hakim olduğu grubun havasını yansıtan şaşırtıcı dünyalarda kölelerin ruhlarını alarak ilerlediğimiz oyunda savaşçı, suikastçı, büyücü dahil 5 sınıf yer alıyor. Farklı şekillerde karşımıza çıkan Eddie ile aldığımız her savaş sonrasında daha da güçleniyoruz, yeteneklerimiz gelişiyor.

Sıra tabanlı oynanışın hakim olduğu oyunda gerek mekanlar gerek karakterler gerekse de sesler grubun ruhunu yansıtacak şekilde harika hazırlanmış.

YORUMLAR