Jewel Mania: Halloween

Jewel Mania: Halloween
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Jewel Mania: Halloween, Jewel Mania oyununun Cadılar Bayramı için özel hazırlanan versiyonu olarak birbirinden farklı ve canlı mücevherleri eşleştirmeye çalışacağınız eğlenceli ve ücretsiz bir iOS oyunudur.

Jewel Mania: Halloween, farklı renkli mücevherleri yer değiştirerek en az 3 tanesini bir araya getirerek eşleştirmeye çalışacağınız oldukça eğlenceli bir iOS bulmaca oyunudur.

Heyecanlı oyun yapısı ve mükemmel animasyonlara sahip oyunda size verilen görevleri yerine getirerek ödüller kazanabiliyorsunuz. Oynması oldukça kolay gözüken fakat dikkat gerektiren oyundaki müziklerde özenle seçilmiş.

400'den fazla bulmaca bulunan oyundaki her bir bulmacayı çözmek için farklı yollara başvurmalısınız. Gerçekleştirdiğiniz eşleştirmeleri seri olarak kombo halinde yaparak özel mücevher taşları çıkartabilirsiniz.

Her bir bölüm için aldığınız puana göre 1 ile 3 arasında yıldız kazanıyorsunuz. Tüm bölümleri 3 bölümleye geçmeye çalışmak için ilk önce oyunda epey zaman geçirerek ustalaşmanız gerekiyor. Yeteneklerinizin yanında oyun içerisinden ister kazandığınız puanlar ile istersen satın alarak farklı ve etkileyici güçlendirme özellikleri edinebilirsiniz. Bu güçlendiriciler bölümleri daha rahat geçmenizde size yardımcı oluyorlar.

Sürekli yeni bulmacalar, güçlendiriciler ve pek çok şey ile güncellenen Jewel Mania: Halloween'ı ücretsiz olarak indirerek iPhone ve iPad'leriniz ile hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR