Judas Priest: Road to Valhalla 1.0 (ios)

Judas Priest: Road to Valhalla

1.0
Judas Priest: Road to Valhalla
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Judas Priest: Road to Valhalla, ünlü Heavy Metal grubu Judas Priest'in mobil oyunu.

Judas Priest: Road to Valhalla, Sony’nin ilk olarak iOS platformuna çıkardığı müzik oyunu. Adından da tahmin edeceğiniz üzere ünlü Heavy Metal grubu Judas Priest’in oyunu olmasıyla mobilde öne çıkıyor. Grubun hayranıysanız iPhone ve iPad’inize hemen indirin derim.

Dünya genelinde en çok dinlenen müzik gruplarının mobil platforma çıkardıkları oyunlar son derece kaliteli oluyor ancak hepsi çok çabuk bitiyor. Grubu ilk albümlerinden beri dinleyen, hiçbir konseri kaçırmayan sağlam hayranlarındansanız oyunu bitirmeniz saatlerinizi almıyor. Judas Priest: Road to Valhalla da bu oyunlardan biri. Kendilerini Metal Tanrıları olarak bildiğimiz ünlü Heavy Metal grubunun mobil oyununda 5 bölüm oynuyoruz ve oyun için düzenlenmiş 5 parça eşlik ediyor. Oyunda amaç; düşmanları temizlemek. Dairesel simgeler düşmanlarla iç içe geçtiği vakit ekrana dokunmamız onları yok etmemiz için yeterli oluyor. Oyunun kötü tarafı genellikle izleyici olmamız.

Grubun vokali Rob Halford’un çıktığı ara sahnelerle de ilgi çeken oyunu 6,99 TL karşılığında satın alıp oynayabiliyorsunuz. Oyunun Sony'nin imzasını taşıdığını hatırlatayım.

YORUMLAR