Jurassic GO 1.0.1 (ios)

Jurassic GO

Jurassic GO
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Jurassic GO, nesli tükenen dinozorların doğal yaşam alanlarını görmenize ve onları keşfetmenize imkan tanıyan bir macera oyunudur.

Filmlere ve kitaplara sürekli konu olan dinozorlar, gizemlerini yüzyıllardır koruyorlar. Nesli tükenen bu canlılar hakkında herkes farklı bilgiler paylaşıyor fakat hangi bilginin doğru olduğunu anlayamıyoruz. iPhone ve iPad cihazlarınızın için indirebileceğiniz Jurassic GO oyunuyla birlikte sorularınıza kendiniz cevap bulabilirsiniz.

Jurassic GO, büyük bir haritaya sahip olan keşif oyunudur. Bu haritayı dolaşarak dinozorları bulmanız ve onların fotoğraflarını çekmeniz gerekiyor. Jurassic GO dünyasında sadece dinozorlar bulunmuyor elbette. Dinozorların dışında da onlarca farklı canlıya rastlayabilirsiniz. Rastladığınız her farklı canlının fotoğrafını çekip onları not almalısınız. Bu sayede fotoğrafını çektiğiniz canlılara ait daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.

Dinozorlar Jurassic GO oyununda doğal yaşam alanlarında dolaşıyor ve etrafa neşe saçıyorlar. Bu canlılar büyük olmalarına rağmen size zarar verecek gibi gözükmüyor. Bu yüzden stresinizi atmanızda fayda var. Yalnız dinozorlara da çok yaklaşmamaya çalışın.

İnsanı dinlendiren müzikleri ve profesyonel şekilde hazırlanmış grafikleriyle birlikte Jurassic GO, sizi çılgınca bir maceraya davet ediyor. Hemen şimdi bu oyunu satın alın ve dinozorların dünyasına sizde adım atın.

YORUMLAR