Just Cause 3: WingSuit Experience

Just Cause 3: WingSuit Experience
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    151

  • Üretici

    SQUARE ENIX

Just Cause 3: WingSuit Experience resmi bir Just Cause 3 sanal gerçeklik tanıtımıdır

Just Cause 3: WingSuit Experience 2015'in sonunda çıkacak olan ve açık dünya tabanlı aksiyon oyunu serilerinin en başarılıları arasında yer alan Just Cause serisinin son oyunu Just Cause 3'ün tanıtımı için yayınlanmış bir mobil sanal gerçeklik uygulaması.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip faydalanabileceğiniz bu ilgin uygulama Just Cause 3'te yer verilen geniş açık dünyayı kendi gözlerinizle deneyimlemenizi mümkün kılıyor. Just Cause 3: WingSuit Experience temel olarak Just Cause 3'ün geliştirilmesinde kullanılan oyun motorundaki grafiklerle 360 derece video sistemini birleştiriyor. Kullanıcılar uygulama ile Just Cause 3'ün dünyasında yolculuk ederken hareket sensörü yardımıyla kamera açısını değiştirebiliyorlar ve diledikleri yön bakabiliyorlar.

Just Cause 3 oyuncuları Akdeniz üzerinde yer alan Medici adlı kurgu bir ülkeye konuk ediyor. Kahramanımız Rico Rodriguez bu ada ülkesinde zalim bir diktatörle savaşırken çılgın silahlar ve teknolojik ekipmanlar kullanabiliyor, etrafı patlatıp havaya uçururken seyir halindeki bir uçak üzerinde yolculuk edebiliyor. İşte Just Cause 3: WingSuit Experience'de de bu sahnelerden kesitlere yer veriliyor. Medici ülkesinin farklı noktalarını ziyaret etmenize imkan tanıyan uygulama wingsuit ile havada süzülürken oyun dünyasının güzel grafiklerini gözlemlemenizi mümkün kılmakta.

Just Cause 3: WingSuit Experience herhangi bir sanal gerçeklik gözlüğüne ihtiyaç duymadan çalıştırabileceğiniz bir uygulama. Uygulama bunun yanında sanal gerçeklik gözlükleriyle birlikte de kullanılabiliyor.

YORUMLAR