Kingdom Conquest II

Kingdom Conquest II
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iOS cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunudur.

Kingdom Conquest II, iPhone ve iPad cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir eğlenceli bir oyundur. Aksiyon, rol yapma, strateji gibi tarzları bir araya getiren bir oyun olduğunu söyleyebilirim.

Senelerin meşhur ve dünyaca ünlü oyun firması Sega tarafından mobil cihazlar için geliştirilmiş olan bu yeni oyun daha şimdiden milyonlarca indirilmeye ulaşmış. Bu yüzden başarılı bir oyun olduğunu tahmin edebiliyorsunuz.

Bu tarz oyunlarda pek çok kategori bir araya geldiğinde karmaşaya yol açabiliyor. Kingdom Conquest II'de biraz bundan muzdarip diyebilirim. Çünkü rol yapma elementlerinden kart toplama öğelerine, şehir ve kaynak yönetiminden aksiyona kadar pek çok tarz bir araya geldiği zaman hem öğrenmesi zor hem de zaman tüketici olabiliyor.

Bu oyun da, aksiyon, strateji veya rol yapma tarzına yeni başlayanlar için çok uygun değil çünkü yukarıda bahsettiğim gibi çok fazla zaman harcamanızı, emek vermenizi istediği gibi ilk başta anlaması da zor.

Fakat bir kere ustalaştıktan sonra eğlenerek ve keyif alarak oyunu oynayabiliyorsunuz. Ayrıca detaylıca ve özenle geliştirilmiş etkileyici grafikleri de oyunu çok daha eğlenceli ve oynanabilir kılıyor diyebilirim.

Siz de farklı tarzları bir araya getiren oyunları seviyorsanız, Kingdom Conquest II'yi denemelisiniz.

YORUMLAR