Kingdom Rush: Frontiers 1.4.1 (ios)

Kingdom Rush: Frontiers

Kingdom Rush: Frontiers
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Keyifli oyun yapısıyla dikkat çeken Kingdom Rush: Frontiers'teki nihai amacımız fantastik yaratıklarla mücadele edip adalarımızı savunmak.

Kingdom Rush: Frontiers eğlenceli bir savunma oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Keyif veren bir yapıya sahip olan oyundaki amacımız egzotik adaları ejderhalardan, insan yiyen bitkilerden ve yeraltı yaratıklarından korumak.

Oyunda çizgi filmleri anımsatan bir modelleme çeşidi kullanılmış. Bu bazı oyunculara hitap etmeyebilir fakat oyunu genel olarak değerlendirdiğimizde başarılı olduğunu söylemek yanlış olmaz. Yine de savunma oyunu kategorisine devrimsel özellikler getirmiyor ve diğerleri gibi belli bir süre sonra monoton olmaya başlıyor.

Oyunun yapımcıları bu kaçınılmaz sonu geciktirebilmek için pek çok ayrıntıya yer vermiş. Örneğin çok sayıda kule ve düşman tipi mevcut. Bu tarz oyunlarda düşman çeşitliliği hayati öneme sahip zira hep aynı türde düşmanlarla karşılaşmak sıkıcı olabiliyor. Düşmanlarnızı alt etmek için elinizde ço ksayıda silah tipi mevcut. 3 farklı oyun modunun olduğu oyunda 70 adet başarım bulunmakta.

Oyunun bir diğer negatif yönü de fiyatı. Yine de keyifli bir savunma oyunu oynamak istiyorsanız Kingdom Rush: Frontiers iyi bir alternatif olabilir.