Kingdom Story: Brave Legion 1.85 (ios)

Kingdom Story: Brave Legion

Kingdom Story: Brave Legion
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kingdom Story: Brave Legion, iOS üzerinde oynanabilen, Çin tarihiyle alakalı bir aksiyon oyunudur.

Kingdom Story: Brave Legion, iPhone ve iPad üzerinde oynanabilen bir aksiyon oyunudur.

Oyunda amacımız kendimize en iyi takımı oluşturabilmek. Çin'in Üç Krallık döneminde yaşamış efsane savaşlarını bulup, eğittimiz oyunda, oluşturduğumuz takımlar da yine bu kahramanlardan meydana geliyorlar. Guan Yu, Zhao Yun, Gan Ning, Zhuge Liang vb. birçok kahramanın yer aldığı oyunun hikayesi de yine eski Çin tarihinden ileri geliyor. Kingdom Story'de Wei hükümdarı Cao Cao'nun sapkınlığı, kahramanların cesareti, Guan Yu ve Çin stratejisi, Zhuge Liang'ın dehası hakkında bilgi edinebiliyoruz. 

Kendimize savaşçı bir takım toplamanın yanı sıra bir de karakolumuzu geliştirmekle uğraşıyoruz. Küçük şirin bir evden devasa bir askeri üsse çevirebildiğimiz karakolumuz, oyun boyunca bize ekstra özellikler de veriyor. Karakolumuzun içerisine çiftlik, duvar, maden ve hatta kaplıcalar bile yapabiliyoruz. Bütün bu binalar yine Çin'in antik yapılarındna hareketle modellenmişler ve oyuna eklenmişler.

Kingdom Story'nin bir başka güzel tarafı ise PvP savaşlara izin veriyor olması. Oyuna başlarken seçtiğiniz ülkenin oyuncular ile karşı karşıya gelebiliyorsunuz. Yani en başında Türkiye'yi seçerseniz, ilerleyen günlerde kendi ekibinizle birlikte diğer Türk oyunculara karşı mücadele verebiliyorsunuz.

YORUMLAR