Kingdom Warriors 1.0.1 (ios)

Kingdom Warriors

Kingdom Warriors
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kingdom Warriors yüksek grafik kalitesine sahip bir aksiyon RPG oyunudur

Kingdom Warriors yoğun aksiyon içeren savaşlara yer veren ve yüksek grafik kalitesiyle dikkat çeken aksiyon RPG türünde bir mobil online rol yapma oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir MMO olan Kingdom Warriors'da bilgisayarlarda ve oyun konsollarında bir hayli ünlü olan Dynasty Warriors oyunlarına benzeyen bir yapı mevcut. Kingdom Warriors'da yine Çin tarihine yolculuk ediyoruz ve 3 krallık arasındaki savaşlara tanık oluyoruz. Oyunda dönemin ünlü kahramanlarından birini seçerek krallığımız adına savaşmaktayız. 40'tan fazla kahramana yer veren oyunda temel amacımız ise savaşları kazanarak en güçlü orduyu oluşturmak.

Kingdom Warriors'u dilerseniz tek başınıza oynayarak görevleri tamamlamaya çalışabilir, dilerseniz online olarak oynayarak PvP savaşlara katılabilir ve diğer oyuncularla savaşabilirsiniz. Oyunda başarı kazandıkça kahramanınızı ve ordularınızı geliştirebilmeniz mümkün. Oyunun en başarılı yönü ise hızlı ve aksiyon dolu savaş sistemi ve yüksek kaliteli grafikleri.

40'tan fazla kahraman seçeneğine yer veren oyun RPG seviyorsanız hoşunuza gidebilir.