Knight Pool

Knight Pool
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Knight Pool arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz bir bilardo oyunudur

Knight Pool çoklu oyuncu sistemine dayanan yapısıyla öne çıkan ve iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad'lerinizde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir bilardo oyunudur.

Knight Pool'da klasik 8 top bilardo maçları bize farklı bir şekilde sunuyor. Şövalye temalı oyunda ıstakamız ve bilardo masası bu temayla uyumlu ve kendimize özel bir avatar belirleyebiliyoruz. Knight Pool'da temel mantık 2 farklı top türünden birini seçtikten sonra aynı türdeki topları deliklere göndermek ve en son siyah topu deliğe göndererek maçı kazanmak. Oyun açılış vuruşuyla başlıyor. Açılış vuruşunda tüm toplar bir arada bulunmakta ve ıstakamızla beyaz topu bütün topların üzerine gönderiyoruz. İlk giren top türü bizim oyun sonuna kadar deliklere göndereceğimiz top türü oluyor.

Knight Pool'da temel amaç doğru hesaplamaları yaparak beyaz topu diğer toplara göndermek ve topları deliklere sokmak. Dikkat etmemiz gereken nokta aynı türdeki topların hepsini deliklere göndermeden siyah topu deliğe sokmamak. Eğer siyah topu erken deliğe gönderirsek maçı kaybedioyuruz.

Knight Pool Game Center üzerinden arkadaşlarınızla oynanan çoklu oyunculu bir oyundur. Bu nedenle oyunu oynayabilmeniz içini nternet bağlantısı gerekmektedir.

YORUMLAR