Knights of Dungeon

Knights of Dungeon
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    2

  • Üretici

    Game Cafe Services

Onlarca farklı karakter ile zindanlarda savaşabileceğiniz eşsiz bir rol oyunudur.

Rol oyunları kategorisinde yer alan ve farklı karakterler ile zindan dövüşleri yapabileceğiniz Knights of Dungeon, Android ve İOS cihazlarda sorunsuz bir şekilde oynayabileceğiniz eşsiz bir oyundur. 

Göz alıcı görselleri ile sürükleyici bir oyun deneyimine sahip olabilirsiniz. Oyun içerisinde 20’nin üzerinde savaş kahramanı yer almaktadır. Kılıç, ok ve mızraklarla ustaca dövüşen bu karakterler ile zorlu savaşlar sizleri bekliyor. 5 farklı oyun modunun yanı sıra onlarca farklı bölüm bulunmaktadır. Çeşitli silah ve teçhizatları kullanarak zorlu rakiplerinizle kıyasıya bir mücadele içinde olacağınız bu oyun ile keyifli dakikalar geçirebilirsiniz.

Karakterinizin yeteneklerini geliştirebilir ve yenilmez bir kahraman olabilirsiniz. Karanlık zindanlarda karşınıza çıkacak düşmanlarınıza karşı galip gelerek, kıymetli madenlere ulaşabilirsiniz. Rakiplerinize karşı verdiğiniz bu mücadelede başarılı olarak daha üst sıralara adınızı yazdırmanız mümkün. 

Binlerce oyun tutkununun vazgeçilmezi olan ve rol oyunları alanında oldukça dikkat çeken Knights of Dungeon, mobil platformda ücretsiz olarak sizlere sunulan kaliteli bir oyundur. Aksiyon dolu bu dövüş oyunu ile sizlerde eğlencenin tadını çıkartabilirsiniz. 
 

YORUMLAR