Kung Fu Rabbit

Kung Fu Rabbit
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kung Fu Rabbit bolca aksiyona yer veren bir mobil platform oyunu

Kung Fu Rabbit bizi renkli bir dünyaya konuk eden eğlenceli bir mobil platform oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınızda ve iPad tabletlerinizde oynayabileceğiniz Kung Fu Rabbit'te Kung Fu sanatı üzerine bir tapınakta eğitim görev bir grup tavşanın hikayesi konu alınıyor. Bir gece aniden tapınak şeytani güçler tarafından basılıyor. Hazırlıksız yakalanan küçük öğrenciler şeytani hizmetkarlar tarafından kaçırılıyor ve uzak bir yere götürülüyor. Tapınağın lideri olan baş öğretmen ise bu saldırıdan güçlükle kurtulmayı başarıyor. Artık tapınak lideri için intikam alma ve öğrencilerini kurtarma zamanı gelmiştir. Biz de oyunda bu kahramanı yönetiyoruz ve maceraya atılıyoruz.

2 boyutlu oyun yapısına sahip olan Kung Fu Rabbit, Mario'ya benzeyen platform oyunu yapısını aksiyonla birleştiriyor. Oyunu oynarken hem çevik olmalı, hem de reflekslerimizi kullanmalıyız. Bir çatıdan diğerine atlarken düşmanlarımıza Kung Fu yeteneklerimizi sergiliyoruz.

Kung Fu Rabbit oldukça renkli grafiklere sahip. Oyun görsel olarak hoş görünürken içerisinde bolca mizaha yer veriyor. Eğer eğlenceli bir platform oyunu denemek isterseniz Kung Fu Rabbit'i tavsiye ederiz.