Lapse It 2.22 (ios)

Lapse It

Lapse It
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    36

  • Üretici

    Interactive Universe

Lapse It uygulamasını kullanarak iPhone ve iPad cihazlarınızda en kolay yoldan zaman atlamalı videolar çekebilirsiniz.

Lapse It uygulaması, son zamanlarda giderek daha da popüler hale gelen zaman atlamalı videolar çekmenize ve onları güzelleştirmenize yarayan ücretsiz bir iPhone ve iPad uygulaması olarak karşımıza çıktı. Hem kolay kullanımı hem de göz dolduran bol seçenekleri sayesinde hiç zorlanmadan en güzel görünüme sahip videoları akıllı cihazlarınızdan hemen oluşturabiliyorsunuz.

Uygulamanın içerisindeki çekim aracı sayesinde hem direkt olarak çekimler yapabiliyor, hem de dilerseniz daha önceden kameranızdan çektiğiniz videoları uygulama içerisine alarak yeniden düzenleyebiliyor ve onları time-lapse videolar haline dönüştürebiliyorsunuz.

Ücretsiz sürümde 720p çözünürlüğe kadar video kaydedebilen uygulama, GoPro gibi kameralarla çekilen videoları da işleyebiliyor ve böylece oldukça profesyonel sonuçlar elde etmenizi sağlıyor. Tam olarak 240 kata kadar hızlandırma olanağı sağladığı için çok kısa bir sürede videolarınızın en çok şeyi anlatmasını sağlayabiliyorsunuz.

Videolarınızı zaman atlamalı hale getirdikten sonra uygulayabileceğiniz filtreler sayesinde görünümleri üzerinde de direkt kontrole sahipsiniz. Bu sayede kötü göründüğünü düşündüğünüz videoların daha etkileyici hale gelmeleri sağlamak da mümkün.

Videolarınız hazırlandıktan sonra dostlarınızla paylaşmak isterseniz kullanabileceğiniz sosyal paylaşım butonları da uygulama içerisinde unutulmamış. Paylaşıma uygun hale getirmek için videonun uzunluğunu değiştirme ve otomatik çekim yapma opsiyonları da daha fazla detay isteyen kullanıcıların beğenecekleri özellikler arasında yer alıyor.

YORUMLAR