Lara Croft: Guardian Of Light

Lara Croft: Guardian Of Light
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Lara Croft: Guardian Of Light mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunudur

Lara Croft: Guardian Of Light eper Tomb Raider oyunlarını oynamaktan keyif alıyorsanız hoşunuza gidebilecek, baş rolünde yine Tomb Raider oyunlarının kahramanı olan Lara Croft'un yer aldığı bir mobil aksiyon oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınızda ve iPad tabletlerinizde oynayabileceğiniz bir oyun olan Lara Croft: Guardian Of Light yıllar önce bilgisayarlar ve eski nesil oyun konsolları için çıkış yapmıştı; fakat bu oyun beklenilen başarıyı yakalayamamıştı. Bunun sebebi ise Lara Croft: Guardian Of Light'ın klasik Tomb Raider oyunlarından farklı bir oynanış yapısı sunmasıydı. Tomb Raider oyunlarının TPS türündeki yapısı Lara Croft: Guardian Of Light'ta terk ediliyor ve daha çok aksiyon RPG oyunlarına benzeyen bir oyun tecrübesi sunuluyordu.

Lara Croft: Guardian Of Light PC ve konsol sürümleri çok ilgi görmese de bu oyun mobil cihazlar için oldukça başarılı seçim olmuş. Oyunda antik Maya medeniyetinin sırlarını araştırmak için Orta Amerika'ya konuk oluyoruz. Duman Aynası adlı unutulmuş bir tarihi kalıntı içinde dünyadaki bütün ışığı yok edebilme gücünü taşıyor. Karanlıklar tanrısı Xolotl ise bu aynayı ele geçiyor. Lara Croft dünyayı kurtarabilmek için Xolotl'ın peşine düşüyor, bu savaşında da ona aynanın muhafızı olan Totec yardımcı oluyor.

Lara Croft: Guardian Of Light boyunca karşımıza ilginç bulmacalar çıkıyor. Bu bulmacaları çözebilmek için Totec ve Lara'nın güçlerini birleştiriyoruz. Bölüm sonu canavarı savaşları ile süslenmiş oyun bolca aksiyon sunmakta.

Güzel grafiklerle süslenmiş Lara Croft: Guardian Of Light eğer kaliteli bir mobil oyun oynamak isterseniz tercih edebileceğiniz bir oyun.

YORUMLAR