Lara Croft: Relic Run 1.0.1 (ios)

Lara Croft: Relic Run

Lara Croft: Relic Run
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    165

  • Üretici

    SQUARE ENIX

Lara Croft: Relic Run, iPhone ve iPad'lerde ücretsiz oynanabilen ve ufak boyutlu yeni Lara Croft oyunu.

Lara Croft: Relic Run, iOS işletim sistemli iPhone ve iPad’inizde oynayabileceğiniz en yeni Lara Croft oyunu. Tom Raider oyunu ile hayatımıza giren, güzelliğiyle milyonları büyüleyen Lara Croft yine macera peşinde. Görevimiz ona bu tehlikeli yolculuğunda yardımcı olmak.

iOS platformunda da ücretsiz olarak karşımıza çıkan Lara Croft: Relic Run adından da anlayacağınız üzere sonsuz koşu oynanışı sunuyor. Lakin sonsuz koşu oyunlarının atası Temple Run’dan hem görsel olarak hem de oynanış olarak bir adım önde. Görseller amiral gemisi modelleri zorlayacak kadar yüksek seviye tutulmuş. Oynanış ise yavaşlama efekti destekli farklı kamera açılarının kullanılmasıyla çekici hale getirilmeye çalışılmış. Bence başarılı da olunmuş.

Square Enix imzasını taşıyan yeni Lara Croft: Relic Run oyununda Jungle Temple ve Desert Ruins adını taşıyan iki bölüm karşımıza çıkıyor. Tabii ki ilk etapta ormanın içerisine dalıyoruz. Çöl bölümünde oynamak için ormanda oldukça uzun zaman geçirmemiz, yani çok sayıda altın toplamamız gerekiyor. Oyunda altın hem bölümleri açmamıza vesile olduğundan, hem de Lara Croft’un silahlarını ve ekipmanlarını yenilememize olanak tanıdığından oldukça mühim. Silah ve ekipman demişken oyunda çok sayıda silah seçeneği var. Klasik tabancadan tutun da yaylı silahlara kadar aklınıza gelebilecek hatta gelmeyecek her silaha oyuna dahil edilmiş. Bu silahlar ilk bölümlerde bir anlam ifade etmese de oyun içinde ve bölüm sonlarına karşımıza çıkan iğrenç yaratıkları öldürmemizde büyük rol oynuyor.

Oyunun oynanışı ise klasiklerden farklı değil. Lara Croft, biz hiçbir şey yapmasak ta koşuyor. Sadece basit kaydırma hareketleriyle engelleri aşmasına yardımcı oluyoruz. Tabii ara sıra da olsa silah kullanma, araca binme gibi aksiyonlar da var.

Lara Croft: Relic Run, hem iPhone hem de iPad’lerde rahatlıkla oynanabilecek şekilde tasarlanmış. Lara Croft hayranıysanız ücretsiz indirip keyfini sürün.

YORUMLAR