Left in the Dark

Left in the Dark
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    55

  • Üretici

    G5 Entertainment

Left in the Dark oyuncuları gizemli bir maceraya sürükleyen bir mobil oyundur

Left in the Dark eğer klasik point and click türündeki macera oyunlarını seviyorsanız hoşunuza gidebilecek bir mobil oyun.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirebileceğiniz bir macera oyunu olan Left in the Dark büyük sırlarla dolu bir hikayeye sahip. Uzun yıllar önce deniz üzerinde kaybolan bir gemi gizemli bir şekilde tekrar ortaya çıkmıştır. Fakat ne taşıdığı yükten ne de tayfadan bir iz vardır. Bu ıssız gemi ortaya çıkmasıyla birlikte birçok soru işaretini de beraberinde getirmiştir. Biz bu bu durumu araştırmak için kiralanan bir özel dedektif olarak oyuna dahil oluyoruz. Yeniden ortaya çıkan bu gemiye adım attığımızda ise karşımıza anlam veremediğimiz doğa üstü olaylar çıkıyor. İşler giderek karmaşıklaşıyor ve bu görev bir kabusa dönüşüyor. Bu kabustan kurtulmak için yapmamız gereken şey ise ipuçlarını toplamak ve geminin gizemli hikayesini ortaya çıkarmaktır.

Left in the Dark oyunculara güzel bir oyun atmosferi sunuyor. 2 boyutlu grafiklere sahip oyunun grafikleri el çizimi şeklinde hazırlanmış. Oyunda hikayede ilerlemek için karşımıza çözmemiz gereken birçok farklı bulmaca ve mini-oyun çıkıyor. Bu bulmacaları çözebilmek için etraftan farklı eşyaları ve ipuçlarını toplamamız gerekiyor. Oyun bu anlamda zeka geliştirici bir yapıya sahip.

Left in the Dark boş zamanlarınızı eğlenceli bir şekilde geçirmenize yardımcı olan bir mobil oyun.

YORUMLAR