Legend of Lords 6.7.0 (ios)

Legend of Lords

Legend of Lords
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Legend of Lords, iOS cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz kaliteli bir rol yapma oyunu.

Legend of Lords, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz keyifli ve sürükleyici bir rol yapma oyunu olarak öne çıkıyor. Tamamen ücretsiz olarak indirebildiğimiz bu oyun farklı dinamikleri başarılı bir şekilde kombine ederek oyunculara farklı bir deneyim yaşatmayı amaçlıyor.

Oyunun en önemli özelliklerinden bir tanesi de gerçek oyunculara karşı mücadele edebilme şansına sahip olmamız. Bu sayede yapay zekaya karşı çok zevkli olmayan savaşlar yapacağımıza bizi gerçekten sınayacak oyuncularla rekabet etme zevkine erişiyoruz. Hatta kendi arkadaşlarımızdan oluşan bir takım kurup diğer takımlara karşı savaşabiliyoruz. Elbette tekli görevler de eksik bırakılmamış. Eğer internet paketiniz yoksa tekli oyuncu görevleriyle de vakit geçirebilirsiniz. Fakat bana kalırsa Legend Online, gerçek oyunculara karşı oynanınca çok daha zevkli.

RPG dinamikleri üzerine kurulduğu için oyunda farklı sınıflar mevcut. Savaşçı, okçu ve büyücü sınıflarından birisini seçerek oyuna başlayabiliyoruz. Elbette seçtiğimiz karakteri dilediğimiz gibi kişiselleştirme şansına sahibiz. Nadir ekipmanları toplayarak karakterimizi daha da güçlü bir hale getirebiliyoruz.

Oyunda gerçek zamanlı mücadelele katılabiliyoruz. Aksiyon dozu ortalama olsa da oyunculara keyif vermesini başarıyor. Fantastik bir oyun olduğu için grafikler ve modellemeler de ona göre tasarlanmış.

Eğer RPG, aksiyon ve strateji karşımız oyunlar oynamaktan keyif alıyorsanız Legend of Lords'u mutlaka denemeniz gerektiğini düşünüyorum.

YORUMLAR