Legend Of Maktar 1.0.3 (ios)

Legend Of Maktar

Legend Of Maktar
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Legend Of Maktar, retro görsellere sahip hızlı oynanış sunan rpg oyunu.

Legend Of Maktar, prensesin efsanevi şavaşçısının yerine geçtiğimiz strateji ağırlıklı oynanış sunan rol yapma oyunu. RPG türünü seviyorsanız, retro görselli olması önemli değil sürükleyici olsun yeterli diyorsanız iPhone ve iPad’de ücretsiz oynayabileceğiniz en iyi yapımlardan biri.

Görsel çizgileriyle eski oyuncuların kalbini çalan Legend Of Maktar, klasik bir hikaye üzerine kurulmuş. Ara diyalogların olması güzel ancak oyun Türkçe dil desteği sunmadığından açıkçası konuşmaların hiçbir önemi kalmıyor ve direkt savaşa odaklanıyorsunuz. Savaşlarda da tek yaptığınız; saldırı ve savunma gücünüzü ortaya çıkaran butonlara dokunmak. Farklı kaderleri yaşayabilen savaşçınızın yanında yer alan 30’un üzerinde askeri savaş başlamadan seçiyor, savaş esnasında da karakteriniz gibi doğrudan yönetme şansına sahip değilsiniz.

Yan kamera açısından oynanış sunan rpg oyununda karşılaşacağınız 60’dan fazla farklı türde, farklı özellik ve becerileriyle size zor anlar yaşatacak yaratık ve bölüm sonu canavarı var.

YORUMLAR