LEGO Chima: Tribe Fighters

LEGO Chima: Tribe Fighters
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    72

  • Üretici

    Warner Bros. International Enterprises

LEGO Chima: Tribe Fighters farklı oyun türlerini birleştiren bir mobil oyunudur

LEGO Chima: Tribe Fighters bağımlılık yapıcı bir oyun yapısına sahip olan ve bolca eğlence sunan bir mobil aksiyon oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan LEGO Chima: Tribe Fighters'a tarafımızı ve kahramanımızı seçerek başlıyoruz ve aksiyon dolu bir maceraya atılıyoruz. Oyunda kahramanımız tıpkı bir sonsuz koşu oyununda olduğu gibi sürekli koşuyor; fakat karşısına çıkan engellerin üzerinden zıplamak veya altından kaymak yerine düşmanlarla savaşıyor. Silah kullanabilen kahramanımız düşmanlarına saldırabiliyor ve onları yok edebiliyor. Fakat düşmanlarımız da bize ateş edebiliyor veya kılıçlarıyla saldırabiliyor. Bu nedenle oyunda bir yandan koşmamız, diğer yandan düşman mermilerinden ve kılıç ataklarından kaçınmamız gerekiyor. Yol üstünde karşımıza çıkan engelleri yok ederek değerli eşyalar toplayabiliyor, bu eşyalarla kahramanımızı güçlendirebiliyor veya yeni kahramanları açabiliyoruz.

LEGO Chima: Tribe Fighters bize bir bakımdan retro tarzdaki shoot em up türünde uçak savaşı oyunlarını hatırlatıyor. Bu ilginç LEGO oyunda da kuşbakışı görüş açısıyla ekranda dikey olarak ilerliyoruz ve ateş ederek ekrandaki bütün düşmanları yok etmeye çalışıyoruz. Biz ilerlerken mekanlar da değişmekte. Ekranın sağ alt köşesindeki Chi tuşunu kullanarak süper güçlerimizden faydalanabiliyoruz.

LEGO Chima: Tribe Fighters güzel grafiklerle ve animasyonlarla donatılmış bir mobil oyun. Renkli, canlı ve sürükleyici bir atmosfere sahip olan LEGO Chima: Tribe Fighters boş zamanlarınızda vaktinizi güzel bir şekilde değerlendirmenize yardımcı olabilir.

YORUMLAR