LEGO DC Super Heroes

LEGO DC Super Heroes
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

LEGO DC Super Heroes ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir mobil dövüş oyunudur

LEGO DC Super Heroes oyunculara süper kahramanları yöneterek ezeli düşmanlarıyla savaşma imkanı veren bir mobil dövüş oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabeltlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir süper kahraman oyunu olan LEGO DC Super Heroes'da DC Comics kahramanlarının yer aldığı fantastik bir dünyaya konuk oluyoruz ve bu dünyada birbiriyle savaşan kahraman takımlarını oluşturarak yeteneklerimizi kanıtlamaya çalışıyoruz. 3 boyutlu arenalara çıkarak dövüştüğümüz oyunda bize Batman, Wonder Woman, Superman ve Flash kahramanlarını seçebilme imkanı veriliyor.

LEGO DC Super Heroes'da dövüştükçe gücümüzü biriktirebiliyoruz. Bu gücü sonradan takımımızın özel süper yeteneğini aktifleştirmek için kullanabilmekteyiz. Bu yeteneği kullandığımızda kahramanlarımız hep birlikte düşmanlarımıza saldırıyor ve yüksek hasar verebiliyor.

LEGO DC Super Heroes'daki kahraman sayısının az olduğu söylenebilir; fakat oyunun geliştirici Lego güncellemeler yoluyla oyuna daha fazla kahraman ekleyeceğinin sözünü veriyor.

YORUMLAR