LEGO Star Wars: Microfighters (ios)

LEGO Star Wars: Microfighters

LEGO Star Wars: Microfighters
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    127

  • ÜRETİCİ

    LEGO System A/S

LEGO Star Wars: Microfighters'da aksiyon dolu bir macera bizleri bekliyor.

LEGO Star Wars: Microfighters, iPhone ve iPad cihazlarımıza indirebileceğimiz bir Star Wars oyunu olarak öne çıkıyor. Adından da anlaşılabileceği gibi Star Wars temasını LEGO konseptiyle sunan oyunda aksiyon dolu bir maceraya tanık oluyoruz.

Oyun shoot 'em up tarzı oynanışa sahip. Kuşbakışı kamera eşliğinde uzay gemimizi kontrol etmeye başlıyoruz. Bu esnada karşımıza çok sayıda düşman birimi çıkıyor. Bu rakipler pek kolay lokma sayılmazlar çünkü hem bireysel olarak güçlüler hem de toplu olarak saldırdıkları için daha da yenilmez oluyorlar.

Toplamda 35 farklı düşman birimi var. Açıkçası bu denli çeşitlilik olması oyunun monotonlaşmasına engel oluyor ve daha uzun süreler boyunca oynanmasını sağlıyor. Kademeli artan zorluk seviyesi de oyun keyfini artıran detaylar arasında. Çeşitlilik bölüm tasarımlarında da sürüyor. Aralarında Hoth, Geonosis, Yavin, Endor gibi gezegenlerin bulunduğu 18 farklı bölümde mücadele ediyoruz.

Bu tarz oyunlarda görmeye alıştığımız yeni ekipmanlar, silahlar, modifikasyon parçaları ve güçlendiriciler LEGO Star Wars: Microfighters'ta da mevcut. Bunları toplayarak gemimizin gücünü artırabiliyoruz. Onlarca bölüme sahip olan oyunda zaman zaman karşımıza bölüm sonu canavarı olarak adlandırılan ekstra güçlü birimler çıkıyor. Bunları yenmek gerçekten bilek gücü gerektiriyor.

Eğer siz de Star Wars temalı bir oyun oynamak istiyorsanız LEGO Star Wars: Microfighters'ı denemenizi öneriyorum.

YORUMLAR