LEGO The Lord of the Rings

LEGO The Lord of the Rings
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    58

  • Üretici

    LEGO Group

LEGO The Lord of the Rings mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir Yüzüklerin Efendisi oyunudur

LEGO The Lord of the Rings ilk olarak oyun konsolarımızda oynadığımız Yüzüklerin Efendisi filmlerini konu alan aynı isimli video oyununun günümüz mobil cihazlarına uyarlanmış halidir.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınızDa ve iPad tabletlerinizde oynayabileceğiniz aksiyon RPG türünde bir rol yapma oyunu olan LEGO The Lord of the Rings, hem Lego evreninin hem de Yüzüklerin Efendisi ve Hobbit filmlerinin geçtiği Orta Dünya'yı birleştiren bir yapıya sahip. Lego'nun bu Yüzlerin Efendisi oyunu film serisindeki belli bir filmin yerine her 4 filmin de hikayesini kapsayan bir senaryo içeriyor. Oyun boyunca filmden hatırlayacağımız mekanları ziyaret ederken düşmanlarımızla savaşıyoruz ve zorlu bulmacaları çözmeye çalışıyoruz. 

LEGO The Lord of the Rings'de oyunculara 90 kahramanlık dev bir kahraman kadrosu sunuluyor. Aragorn, Legolas, Gandalf, Gimli, Forodo ve Boromir gibi Yüzük Kardeşliği üyelerinden Tom Bombadil ve Isildur gibi seride özel yere sahip olan kahramanlara uzanan geniş bir kahraman yelpazesine sahibiz. Oyunun ücretli olmasına rağmen oyun içerisinde herhangi bir uygulama içi satın alma işlemi bulunmuyor.

 

YORUMLAR