Lettrs 1.4 (ios)

Lettrs

1.4
Lettrs
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Lettrs uygulaması ile iPhone ve iPad cihazlarınızda kolayca arkadaşlarınızla özlü sözler paylaşabilirsiniz.

Lettrs uygulaması, iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz ilginç sosyal ağ uygulamalarından birisi olarak karşımıza çıkıyor ve ücretsiz olarak kullanıcılara sunuluyor. Her ne kadar Facebook, Twitter gibi sosyal ağlardan aklımıza gelenleri paylaşabilsek bile bu platformların özlü sözler paylaşmak için hazırlanmamaları ve biraz daha düşünsel paylaşımlar yapmak isteyenler için yetersiz olmaları Lettrs uygulamasını daha değerli hale getiriyor.

Çok basit ve anlaşılır bir arayüze sahip olan uygulama, kendi hazırladığınız sözleri veya ünlü kişilerin sözlerini kolayca paylaşmanıza ve bu paylaşımları temalarla süsleyerek daha eğlenceli hale getirmenize imkan tanıyor. Yazdıklarınızı gören diğer kişilerse onları beğenebiliyor ya da kendi profillerinde paylaşabiliyorlar.

Kullanılabilen diğer olanakları listelemek gerekirse;

  • Temalar, eğlenceli figürler ve markalar ile sözleri renklendirme
  • Paylaşımlarınıza imza ekleyebilme
  • Ana dile çeviri olanağı
  • Size yazılan mesajları görme

Uygulamada mesajlarınızı genel olarak paylaşabileceğiniz gibi belirli kişilere de gönderebilir ve böylece tepkilerini görebilirsiniz. Eğer diğer sosyal ağların sözler yazmak için yetersiz ve uygunsuz olduğunu düşünüyorsanız Lettrs'a göz atmayı unutmayın.