Little Amazon

Little Amazon
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Little Amazon çocuklar tarafından sevilerek oynanacak keyifli bir platform koşu oyunu.

Little Amazon özellikle çocuklara hitap eden keyifli bir yapım. Tamamen ücretsiz olarak indirebildiğimiz bu oyundaki amacımız kötü kalpli Grûûl’ün lanetli mağarasından kaçmaya çalışan Lily’ye yardım etmek.

Ormanda koşmaya başlayan Lily’nin karşısına çok sayıda engel çıkıyor. Biz de ona yardım ediyor ve bu engellerden kaçmasını sağlıyoruz. Neyse ki bu tehlikelerle dolu evrende yalnız değiliz. Bu zorlu mücadelede yardımımıza dokunacak özel güçlere sahibiz. Bu yıkıcı güçleri kullanarak düşmanlarımızı alt edebiliyoruz.

Bu tarz oyunlarda deneyimlediğimiz gibi Little Amazon’da da bölümler esnasında karşılaştığımız altınları ve özel parçaları toplamak zorundayız. Bunları topladıkça kazandığımız puan artıyor ve daha yüksek skorlar elde edebiliyoruz. Oyunun en dikkat çekici yanlarından bir tanesi de mobil cihazımızı AppleTV’ye bağlamamız durumunda oyunu 720p olarak oynayabilecek oluşumuz. Bu sayede tıpkı bir konsol kullanıyormuşçasına Little Amazon‘u oyunayabiliriz.

Özet olarak Little Amazon’un çocuklar tarafından keyifle oynanacağını düşünüyorum. En büyük avantajı da tamamen ücretsiz olarak sunulması.

YORUMLAR