Little Farmers 1.0 (ios)

Little Farmers

1.0
Little Farmers
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Little Farmers, iOS cihazlarımız üzerinde ücretsiz olarak oynayabileceğimiz uzun soluklu bir çiftlik işletme oyunu.

Özellikle Hay Day'in elde ettiği başarıdan sonra çiftlik işletme oyunları bir hayli popüler bir hale geldi. Bu akımın son temsilcilerinden olan Little Farmers, oyunculara eğlenceli bir deneyim yaşatmayı amaçlıyor.

iPhone ve iPad cihazlarımıza tamamen ücretsiz olarak indirebildiğimiz bu oyunda kontrolümüze verilen çiftliği en iyi şekilde yönetmeye ve bu süreçte karşımıza çıkan problemleri bir şekilde çözmeye çalışıyoruz. Oyunda kendi çiftliğimizi dilediğimiz gibi dekore etme şansına sahibiz. Bu amaçla kullanabileceğimiz çok sayıda eşya bulunuyor.

Elbette işlerimiz sadece dekorasyonla sınırlı değil. Aynı zamanda ekinler ekmeli ve çiftliğimizdeki hayvanların bakımlarıyla ilgilenmeliyiz. Atın nalını tamir etmek, bozulan traktörü onarmak, olgunlaşan ürünleri toplamak, çitler inşa etmek, topladığımız üzümlerden içecekler yapmak oyundaki temel görevlerimiz arasında.

Little Farmers'taki grafikler özellikle çocukların hoşuna gidecek türde hazırlanmış. Oyuna çocuksu bir atmosfer kazandıran görsellerin kalitesi bu tarz bir oyundan beklediğimiz seviyenin çok üzerinde. Buna bir de akıcı animasyonlar ve kusursuz çalışan bir kontrol mekanizması da eklenince Little Farmers mutlaka oynanması gereken oyunlardna biri olarak kafamızda yer ediyor. Eğer çiftlik işletme oyunları ilgi alanınıza giriyorsa ve mobil cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz uzun soluklu bir oyun arıyorsanız Little Farmers'ı mutlaka denemelisiniz.

YORUMLAR