Loot & Legends

Loot & Legends
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Loot & Legends mobil cihazlarınızda oynayabielceğiniz bir RPG oyunudur

Loot & Legends içerisinde mizahi bir hikayeyi barındıran ve uzun süreli bir eğlence sunan bir mobil rol yapma oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir RPG olan Loot & Legends'ta klasik bir rol yapma oyunu ile bir kart oyunu birleştirilmekte. Oyunumuzun hikayesi macera, şöhret ve en önemlisi pizza gibi destansı ganimetler peşinde koşan kahramanların etrafında dönüyor. Biz bu hikayeye kendi kahramanlarımızı seçerek dahil oluyoruz ve en büyük pizza dilimi için rakiplerimize karşı fantastik bir savaşa giriyoruz. Bu savaşlarda büyülü güçlerimizi etrafa saçabiliyor veya dev baltamızı savurarak düşmanımıza korku salabiliyoruz.

Loot & Legends'da oyun tahtasına kahramanlarımızı yerleştirdikten sonra kahramanlarımızın kendilerine has yeteneklerini bu yetenekleri ifade eden kartları kullanarak aktifleştiriyoruz. Sıra tabanlı savaş sistemine sahip oyunda karşılaşmalar tıpkı bir satranç karşılaşması gibi taktiksel olarak ilerliyor, rakibinizin nasıl bir hamle yaptığına bağlı olarka siz de hamlelerinizi belirliyorsunuz.

Loot & Legends'da başarı kazandıkça yeni ve özel kartların kilidini açabilir, sahip olduğunuz kartları geliştirebilirsiniz. Oyun genel olarak göze hoş görünüyor.