Looty Dungeon 1.0.3 (ios)

Looty Dungeon

Looty Dungeon
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Looty Dungeon mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir RPG oyunudur

Looty Dungeon eğer zindanlara dalarak düşmanlarınızla savaşıp ganimet peşinde koşmak isterseniz size uzun süreli bir eğlence sunabilecek bir mobil rol yapma oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir RPG olan Looty Dungeon'da bizi fantastik bir macera bekliyor. Oyunda elinde kılıç ve kalkanıyla karanlık zindanlara yolculuk eden bir kahramanı yönetiyoruz. Bu serüvenimizde karşımıza birçok farklı düşman çıkıyor. Bu tehlikeli düşmanların yanısra zindanlarda ölümcül tuzaklar da yer alıyor. Bütün bu tehlikeleri atlatarak bölümleri geçiyoruz ve kahramanımızı geliştirerek yeni kahramanların kilidini açıyoruz.

Looty Dungeon'da bölümler halinde ilerleyen bir yapı mevcut. Oyundaki her bölüm küçük birer zindan şeklinde tasarlanmış. Bu zindanlarda bize farklı şekillerde ateş edebilen düşmanlar, doğru zamanlamayla atlatmamız gereken tuzaklar ve güzel ödüller bulunmakta. Kutuları kırarak altın toplayabilmekteyiz. Bölümleri geçtikçe de yeni kahramanların kilidini açabiliyoruz.

Looty Dungeon'da reflekslerimizi zorlayan bir onanış mevcut. Düşmanlarımız ateş edince kalkanımızı kullanarak korunuyoruz, düşmanlarımıza yaklaştığımızda da kılıcımızla saldırıyoruz. Oyun genel olarka kolay bir şekilde oynanabiliyor. 8 bit grafikler ise oyuna retro bir tarz kazandırmakta.

YORUMLAR